Blije këtë produkt
700 Lekë

Shija e hidhur e tradhëtisë ( Botuar nga: Dituria në 2007 )

Autori:  Saskia Noort
Përkthyesi:  Virgjil Kule

Një rreth familjesh, që mblidhen rregullisht, shumë të dhëna pas tryezave të gëzuara dhe dëfrimeve, do përballet me një vrasje, që si teh i mprehtë shpon velin që mbulon jetën e tyre prej reviste të ilustruar duke këputur në mes nyjen e interesave dhe të bashkëjetesës, por edhe të pasioneve të ngatërruara që i lidhnin. Kur një tjetër pjesëtar i grupit u gjend gati i vdekur në një trotuar të kryeqytetit, rënë aksidentalisht nga ballkoni apo i shtyrë me qëllim, situata precipiton me veprime marramendëse ...

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2007)
  • Botuar në: 2007
  • ISBN-13: 978-99943-46-19-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania