Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
900 Lekë

Shekulli i argjendtë ( Botuar nga: Botimet Dritëro në 1999 )

Autori:  Dritëro Agolli

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Dritëro (1999)
  • Botuar në: 1999
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-34-14-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 560
  • Përmasat e librit: 120 x 200 x 40 mm

Njihu me Autorin

Dritëro Agolli -

Dritëro Agolli lindi në Menkulas të Devollit. Pasi mori mësimet e para në vendlindje, vazhdoi gjìmnazin e Gjirokastrës, një shkollë me mjaft traditë. Studimet e larta për letërsi i mbaroi në Petërburg. Ka punuar shumë kohë gazetar në gazetën e përditshme "Zëri i popullit", dhe për shumë vjet ka ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania