Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shekspiri dhe kanuni ( Botuar nga: Botimet Enja në 2015 )

Autori:  Xhafer Martini

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Enja (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4300-6-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 246
  • Përmasat e librit: 143 x 203 x 15 mm

Njihu me Autorin

Xhafer Martini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania