Blije këtë produkt
1000 Lekë

Sepse të dua ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2011 )

Autori:  Guillaume Musso
Përkthyesi:  Vladimir Gjonaj

Lajla, një vajzë e vogël 5 vjeçare, zhduket në një qendër tregtare të Los Anxhelosit. Prindërit e saj, të thyer, të vrarë shpirtërisht ndahen nga njëri-tjetri. Pesë vjet më vonë, vajza gjendet pikërisht në të njëjtin vend ku kishte humbur. Ajo është gjallë, por e zhytur në një heshtje dhe mister të thellë. Lumturisë së gjetjes së saj i shtohen shumë pikëpyetje: Ku kishte qenë Lajla gjatë gjithë kësaj kohe? Me kë? Dhe sidomos, përse u kthye?...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-028-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Guillaume Musso -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania