Blije këtë produkt
600 Lekë

Semaforët, Rruga dhe Trafiku ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Wimmel Parents

Si të jemi të sigurtë në rrugë? Çfarë janë vijat e bardha? Si të dallohemi në errësirë?

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-608-237-056-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 16
  • Përmasat e librit: 180 x 200 x 13 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania