Blije këtë produkt
1200 Lekë

Seksi rruga drejt dashurisë dhe vlerave morale ( Botuar nga: Fan Noli në 2013 )

Autori:  OSHO
Përkthyesi:  Nikolla Sudar

Duke shembur konvencionet shekullore, Osho zbulon para lexuesit sekretet e seksit dhe prek të gjitha aspektet e jetës seksuale: fiziologjike, psikologjike e shpirtërore. Në libër ngrihen një sërë çështjesh: nga epshi, xhelozia, varësia, abuzimi dhe pushteti deri te dëshira, orgazma, besimi, intimiteti, gëzimi dhe kaplimi... Bisedat e Oshos rreth çështjeve seksuale janë aktuale dhe delikate, dhe, si gjithmonë, plot mirëkuptim, humor e frymëzim.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-165-27-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 313
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania