Blije këtë produkt
900 Lekë

Sekreti më i madh në botë ( Botuar nga: Botime Pema në 2022 )

Autori:  Og Mandino
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Autori që ka ndihmuar miliona njerëz të transformojnë jetën e tyre përmes librave inspirues! Një nga shkrimtarët më ndikues në botë ndan me lexuesit një nga sekretet më të mëdha për suksesin financiar dhe personal...në vazhdimin e veprës Tregtari më i madh në botë I & II bestselleri i magjishëm i Og Mandinos SEKRETI MË I MADH NË BOTË.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951817332
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania