Blije këtë produkt
1200 Lekë

Sekreti i një Nate Vere ( Botuar nga: Botimet Living në 2019 )

Autori:  B.A.Paris
Përkthyesi:  Pranvera Palushi

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur. Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën. E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë. Misteret nuk kanë fund... Kujt mund t'i besosh, kur nuk ke besim as te vetja?

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-216-55-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 140 x 202 x 21 mm

Njihu me Autorin

B.A.Paris -

B.A. Paris është shkimtaria e bestseller-it Pas Dyerve të Mbyllura. Ajo është rritur në Angli dhe më pas u zhvendos në Francë, ku kaloi disa vite duke punuar si financiere.Më pas mbaroi studimet si mesuese dhe hapti një shkollë për gjuhët e huaja bashkë me bashkëshortin e saj. Ajo akoma jeton ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania