Blije këtë produkt
400 Lekë

Sekreti i fëmijëve të lumtur ( Botuar nga: Botimet MAX në 2005 )

Autori:  Steve Biddulph
Përkthyesi:  Artan Miraka

"Sekreti i fëmijëve të lumtur" është një libër që ju ndihmon të komunikoni me fëmijët tuaj nga koha kur ata janë foshnje, deri në moshën e adoleshencës. Ai ju bën të ndiheni më të sigurt në vetvete, më të fortë, më të dashur, më të qartë dhe më të çlirët si prindër.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2005)
  • Botuar në: 2005
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-825-0-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 232
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

Steve Biddulph -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania