Blije këtë produkt
1500 Lekë

Sekretet e shijes ( Botuar nga: Dudaj në 2016 )

Autori:  Renato Mekolli

Mastershefi i parë shqiptar, Renato Mekolli, mjeshtri i shijes dhe i dijes rreth ushqimit, vjen për herë të parë me një libër me receta, teknika dhe aroma të parezistueshme. Dhe jo vetëm aq. Talenti i rrallë i Renatos duket edhe nga vlerësimet që ka marrë puna dhe vepra e tij nga mjeshtra dhe kritikë gastronomie në mbarë botën

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-479-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 169 x 240 x 20 mm

Njihu me Autorin

Renato Mekolli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania