Blije këtë produkt
1300 Lekë

Sekretet e familjes Tajd ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Hannah Richell
Përkthyesi:  Mariana Ymeri

Çdo familje ka sekretet e saj Disa janë te vogla, si të tregosh një gënjeshtër të bardhë ose të përgjosh pas një dere. Të tjerat janë më të rënda, si pabesia dhe tradhtia. Kurse disa sekrete janë aq të tmerrshme, sa duhen fshehur në një vend të thellë dhe të errët, sepse, nëse do të dilnin ndonjëherë në dritë, me siguri do ta dërrmonin një familje... FamiljaTajd ka plot sekrete. Në rrugën e kthimit për ne Kliftop, në shtëpinë e familjes, lart në bregdetin e Dorsetit, vajza më e vogël, Dora, shpreson për një fillim të ri, për veten dhe jetën e re që po rritet në gjirin e saj.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366443
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 425
  • Përmasat e librit: 142 x 209 x 33 mm

Njihu me Autorin

Hannah Richell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania