Blije këtë produkt
1550 Lekë

Sekrete të ruajtura mirë ( Botuar nga: Mediaprint në 2023 )

Autori:  Liane Moriarty
Përkthyesi:  Manjola Nasi

PO TË TË HUMBTE MAMAJA, DO TË BËJE DENONCIM NË POLICI? Edhe sikur i dyshuari kryesor të ishte babai yt? Kjo është dilema me të cilën përballen motrat dhe vëllezërit Delejni. Familja Delejni ka vend të veçantë në komunitet. Bashkëshortët, Stenin dhe Xhoin, i kanë zili gjithë miqtë e tyre. Pas pesëdhjetë vitesh martese, ata kanë shitur më në fund akademinë e famshme të tenisit dhe janë gati të nisin çka duhet të ishin vitet e arta të jetës së tyre. Atëherë pse s'janë aspak të lumtur? Një natë, në derën e Xhoit dhe Stenit troket një e panjohur, Savana, e gjakosur pas një konflikti me të dashurin. Delejnët ia ofrojnë me shumë kënaqësi mbretërinë e vogël për të cilën ka aq shumë nevojë. Po kur humb Xhoi, Savana nuk gjendet gjëkundi dhe policia merr në pyetje Stenin. Dy nga fëmijët e çiftit mendojnë se i ati është i pafajshëm; dy të tjerët nuk janë aq të sigurt. Është e qartë që të gjithë Delejnët duhet ta shikojnë historinë e familjes me tjetër sy.

Çmimi: 1550 Lekë
Blije këtë produkt
1550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2023)
  • Botuar në: 2023
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 9789928086204
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 155 x 236 x 30 mm

Njihu me Autorin

Liane Moriarty -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania