Blije këtë produkt
2000 Lekë

Sapiens ( Botuar nga: Botart në 2016 )

Autori:  Yuval Noah Harari
Përkthyesi:  Aulona Ormeni

Një histori e Shkurtër e Njerëzimit

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-31-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 153 x 230 x 24 mm

Njihu me Autorin

Yuval Noah Harari -

Yuval Noah Harari eshte nje autore me origjne Izrealite. Ai eshte historian dhe profesor ne Departamentin e Historise ne Universaitetin Hebre te Jeruzalemit. Harari eshte autori i bestsellerit Sapiens: Nje histori e shkurter e njerzimit, Homo Deus: Nje histori e shkurter e se ardhmes , dhe 21 Leksione per ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania