Blije këtë produkt
500 Lekë

Rusishtja në udhëtim ( Botuar nga: Vllamasi në 2006 )

Autori:  Luan Kaceli

Rusishtja në udhëtim ju ofron bashkëbisedime në të gjitha fushat e jetës. Është një fjalor politeknik dhe i përgjithshëm me më shumë se 10000 fjalë. Gjithashtu trajton edhe gramatikën e gjuhës ruse.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2006)
  • Botuar në: 2006
  • ISBN-10: 99943-865-6-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 386
  • Përmasat e librit: 105 x 145 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania