Blije këtë produkt
3500 Lekë

Rrugica ime dhe Tirana ( Botuar nga: Papirus në 2022 )

Autori:  Stefan Taçi

Çmimi: 3500 Lekë
Blije këtë produkt
3500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Papirus (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928325174
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 205
  • Përmasat e librit: 232 x 280 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania