Buy this product
1400 Lekë

Rruga e gjatë për në shtëpi ( Published by: Fan Noli in 2015 )

Author:  Danielle Steel
Translator:  Nikolla Sudar

Heren e dyte gjithçka u zhvillua ndryshe. Pasioni i tyre nuk u shua aspak dhe nuk e humbi forcen, por nese heren e pare te kujtonte flaken e vrullshme e te ndritshme te nje fishekzjarri, tashme ajo ishte nje flake e shtruar dhe e fuqishme, ne sproven e se ciles kaliteshin e shkriheshin ngadale trupat e tyre, kurse shpirtrat shnderroheshin ne nje te vetem. Atyre ju duk sikur kishte kaluar nje jete e tere gjate se ciles kishin shkemyer dhuratat me te çmueshm, embelsine e te cilave Gabriela as qe mund ta imagjinonte. E tera iste diçka e paharrueshme, magjiplote, e mahnitshme dhe e re. Gabriela pa dashje mendoi se Xho ishte pikerisht princi i perralles, I cili e kishte zgjuar ate, princeshen e fjetur, e me te puthurat e tij ia kishte hapur boten e vertete qe ishte me e mrekullueshme se cdo magji.

Price: 1400 Lekë
Buy this product
1400 Lekë

Product Details

  • Publisher: Fan Noli (2015)
  • Published in: 2015
  • Language: Albanian
  • ISBN-13: 978-9928-165-88-6
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 320
  • Book dimensions: 145 x 204 x 22 mm

More About the Author

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

More about the author
All rights reserved. © 2015 Library Albania