Blije këtë produkt
700 Lekë

Rrotullo përrallën:Tre derrkucët / Rosaku i shëmtuar ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Seria "RROTULLO PËRRALLËN"! Argëtohu duke i lexuar dhe rrotulluar. Në këtë libër do të lexoni dy përralla të bukura: TRE DERRKUCËT dhe ROSAKU I SHËMTUAR.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-72-43-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 36
  • Përmasat e librit: 135 x 135 x 50 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania