Blije këtë produkt
1000 Lekë

Rreziku nga lufta bërthamore ( Botuar nga: Helga's Secrets në )

Autori:  Michael Collins
Përkthyesi:  Ilir Krasniqi

Nje liber qe trajton per here te pare ne menyre te hollesishme ne shqip ceshtjen e rrezikut te Planetit Toke nga lufta e Armagedonit si dhe lidhjen e ngushte ne politikat strategjike midis Izraelit dhe SHBA-ve, sidomos ne politkat e armatimit berthamor dhe ne politikat per ceshtjet egzistenciale dhe ato te sigurise ne rrafshin global. Autori nga SHBA eshte i mallkuar ne Izrael; ai mbron tezen se Amerika tashme eshte 'izraelitizuar' dhe eshte kthyer ne nje xhandar nderkombetar per te permbushur objektivat strategjike te Izraelit dhe njerezve te tij ne Washington.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4022-7-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 330
  • Përmasat e librit: 137 x 203 x 19 mm

Njihu me Autorin

Michael Collins -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania