Blije këtë produkt
1400 Lekë

Rrethuar nga idiotë. ( Botuar nga: Botime Pema në 2014 )

Autori:  Thomas Erikson
Përkthyesi:  Olsa Sejdini

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të perfundoni në një grindje për shkak se ju kanë keqkuptuar? Ju ka ndodhur që të mbeteni si i shastisur prej paaftësisë së plotë të një kolegu për ta kuptuar qëllimin tuaj? Apo thjesht ju ka ardhur në majë të hundës, sepse nuk ju dëgjon njeri? Nuk jeni i vetmi. Pas një takimi katastrofik me një sipërmarrës të suksesshëm, i cili ishte i bindur se ishte "rrethuar nga idiotë", eksperti i komunikimit, Thomas Erikson, iu përkushtua punës për të kuptuar se si funksionojnë njerëzit dhe arsyen se pse shpesh ne e kemi tepër të vështirë që të krijojmë lidhje me të tjerët.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951817271
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 315
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 28 mm

Njihu me Autorin

Thomas Erikson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania