Blije këtë produkt
1500 Lekë

Rrënjët tona ( Botuar nga: Neraida në 2022 )

Autori:  Fedhon Meksi

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928227829
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 160 x 237 x 25 mm

Njihu me Autorin

Fedhon Meksi -

-Prof. Dr. Fedhon Meksi lindi më 1940 në Tiranë. Kreu Fakultetin e Mjekësisë në Tiranë në vitin 1961 dhe emerohet në Spitalin Civil të Tiranës. U specializua për kardiologji dhe hemodinamikë. Ka aplikuar për herë të parë në Shqipëri disa ekzaminime në fushën e kardiologjisë si dhe metoda të ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania