Blije këtë produkt
1000 Lekë

Rrëfenjat më të bukura me princesha ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Përkthyesi:  Taulant Hatia

Një botë fantastike ëndrrash plot princesha dhe zana Zbulo magjinë e përrallave më të bukura të të gjitha kohërave dhe të personazheve të mrekullueshëm të tyre. Endërro me ta përmes faqeve të këtij libri magjik të mbushur me ilustrime të bukura plot ngjyra

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 998 00 358 4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 124
  • Përmasat e librit: 220 x 306 x 17 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

Gian Luca Potestà -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania