Blije këtë produkt
400 Lekë

Rrëfenjat e dimrit ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Stavri Pone

Zini një qoshk të ngrohtë dhe lexoni këtë përmbledhje me rrëfenjat e dimrit! Argëtohuni bashkë me ketrin dhe me rakunin, njihuni me pinguinët patinatorë e me plot gjëra të tjera. Ky libër i përkryer do tju argëtojë pa masë.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 18 2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 198 x 234 x 12 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania