Blije këtë produkt
500 Lekë

Rrëfenja të vogla magjike:Pinoku dhe... ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Përrallëza klasike të ilustruara nga Claudio Cernuschi. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla të mirënjohura si: Pinoku, Shpata në shkëmb, Libri i xhunglës si dhe Piter Pani.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 349 2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 100
  • Përmasat e librit: 177 x 220 x 19 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania