Blije këtë produkt
1200 Lekë

Rrëfenja me zana ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Eja dhe zbulo 18 rrëfenja me zana... Njëra zanë të dërgon plot të puthura, një tjetër të pëshpërit tek veshi fjalë të ëmbla, një e tretë t’i përmbush të gjitha dëshirat.... Bashkë me to kalo çaste të mrekullueshme.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-01-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 100
  • Përmasat e librit: 230 x 300 x 10 mm

Njihu me Autorin

Katy Fontayne -

Françoise Legloahec -

Mireille Saver -

Corinne Machon -

Sophie Domergue -

Margreth Frankoe -

Laurence Mocquet -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania