Blije këtë produkt
500 Lekë

Rrëfenja me princesha ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela çikopano

Hyni në një botë aventurash mbretërore me këtë përmbledhje të mrekullueshme rrëfenjash 5-minutëshe me princesha. Njihuni me kafshën e re ngazëlluese të princeshë Pipës, ngrini velat me Rubin, princeshën pirate , që bën si komandante , shijoni një festë çaji në një pallat në pemë dhe shumë të tjera. I përkryer për princeshat e vogla,por dihet që do ta pëlqejnë edhe mbretërit dhe mbretëreshat!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-30-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 200 x 230 x 8 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania