Blije këtë produkt
500 Lekë

Rrëfenja me dinozaurë ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Bëhuni gati ! Me këtë përmbledhje rrëfenjash 5-minutëshe me dinozaurë, orari gjumit do do te jetë shpërthyes. Na është një tiranozaur , i quajtur Tiron, që ka probleme me dhëmbët, por është dhe dinozaurja Boni që meson si të luajë me shoqet ;po ashtu,do të njihni edhe një dinozaur superhero që ua zbukuron jetën të gjithëve dhe shumë të tjerë. Ushqejeni imagjinatën e të vegjëlve tuaj që adhurojnë dinozaurët, me këtë gosti përrallash fantastike!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-29-3
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 200 x 230 x 8 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania