Blije këtë produkt
500 Lekë

Rrëfenja me balerina ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Kthehu ,rrotullohu dhe xixëllo permes kësaj përmbledhjeje fantastike me rrëfenja 5-minutëshe me balerina. Shihni se si Skrafi, qeni kërcimtar, kthehet në yllin e shfaqjes, zbuloni se si ia del të arrije ne kohë në provim e kudogjendura Hanë, kërkoni kepucët fatndjellëse të baletit dhe shumë te tjera. Balerinat e vogla do të kënaqen e do të ngazëllehen me rrëfenjat e mrekullueshme.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928240-31-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 200 x 230 x 8 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania