Blije këtë produkt
2000 Lekë

Rrëfenja amerikane ( Botuar nga: Minerva në 2021 )

Përkthyesi:  Krenar Hajderi

Bashkëthemeluesi i kompanisë The Carlyle Group dhe filantropi atdhetar, David M. Rubenstein, i çon lexuesit në një udhëtim gjithëpërfshirës përgjatë harkut madhështor të historisë amerikane, përmes bisedave informuese me historianët tanë më të shquar. Përmes emisionit të tij popullor, The David Rubenstein Show, David Rubenstein ka ndërtuar reputacionin si një nga intervistuesit tanë më vëmëndshem.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928265289
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 408
  • Përmasat e librit: 165 x 245 x 27 mm

Njihu me Autorin

David M. Rubenstein -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania