Blije këtë produkt
560 Lekë

Romeo dhe Zhuljeta ( Botuar nga: Albas në 2017 )

Përkthyesi:  Sofiana Filipi

Çmimi: 560 Lekë
Blije këtë produkt
560 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-955-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 140 x 180 x 5 mm

Njihu me Autorin

William Shakespeare -

Roberto Piumini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania