Blije këtë produkt
600 Lekë

Romeo as Zhuljeta ( Botuar nga: Botime Fishta në 2011 )

Autori:  Mehmet Elezi

Kohët e fundit përballë inxhinier Vuthit Infermerja e Bukur kishte vështrim tjetër , të përhumbur. Syri i saj përlagej, shndërrohej në avull e shpërhapej në hapësire duke lënë pas hije të përhimët, të akullimtë. Kjo ndodhi pasi ajo u thirr e shkoi disa here për punë në zyrën e atij , Indianit. Dukej sikur gjatë udhës Infermieres së bukur i kishte humbur diku vetvetja, sikur ishte vrarë diku në një pritë dhe te inxhinier Vuthi ajo vinte pasi përvidhej hajnisht nga varri, pa gjak , me erën e zbehtësinë e tejjetshme të dheut .

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-45-76-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 142
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania