Blije këtë produkt
1000 Lekë

Rob i dëshirave të mia ( Botuar nga: Fan Noli në 2009 )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Vërtet? Ajo as që e kish vënë re! Por ai e zotëroi përsëri me buzë dhe zjarri iu kthye në çast. Ajo e mbështolli me duar qafën e tij, kurse ai i vuri njërën dorë në zverk, me tjetrën ia fërkonte shpinën, e afroi më pranë, derisa gjinjtë e saj u ngjeshën në gjoksin e tij. Gabrielës i vinte keq për një gjë – se nuk kish mundësi të ngjishej më fort pas tij... Këtë natë Gabriela pa në gjumë se Drju e puthi. Kjo vazhdoi pafundësisht dhe ngjalli tek ajo nxitje reale, të cilat i kish provuar gjatë puthjeve të vërteta. Ëndrra iu rrënjos aq shumë në tru, saqë ajo edhe në mëngjes e kujtonte. Për të gjitha fajtor ishte ajo e puthur dreqi në kabinën e tij! Dhe ajo u zgjua po aq e eksituar si atëherë kur ai u mundua ta joshte. Epo mirë, nuk ishte edhe aq keq, edhe pse kjo i ndodhi në ëndërr.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-52-84-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 316
  • Përmasat e librit: 145 x 206 x 23 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania