Blije këtë produkt
800 Lekë

Riko dhe Oskar. Detetktivët e makaronave ( Botuar nga: Botart në 2016 )

Përkthyesi:  Sokol Mici

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-08-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 220
  • Përmasat e librit: 145 x 201 x 12 mm

Njihu me Autorin

Andreas Steinhöfel -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania