Blije këtë produkt
600 Lekë

Respekti për vajzat adoleshente ( Botuar nga: Botimet MAX në 2007 )

Autori:  Courtney Macavinta
Përkthyesi:  Artan Miraka

Libri përmban këshilla, citate, fakte dhe histori të vërteta nga jeta e vajzave adoleshente. Në të do të mësoni si të ushtroheni nëpërmjet ditarit tuaj dhe aktiviteteve, çfarë të thoni kur ndiheni të mërzitura ose kur ju fyejnë, si dhe strategji që ju bëjnë më të forta. Respekti është një e drejtë e lindur e çdo vajze. Atëherë ç’pret më?

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-37-53-X
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 366
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

Courtney Macavinta -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania