Blije këtë produkt
1500 Lekë

Qyteti i engjëjve ( Botuar nga: Santori në 2014 )

Autori:  Christa Wolf
Përkthyesi:  Aristidh Ristani

Romani i ri madhor dhe njëherazi vepra e fundit e shkrimtares së njohur gjermane Christa Wolf me titull "Qyteti i engjëjve" dhe me nëntitull "The Overcoat of Dr. Freud", libër që autorja i ka kushtuar dhjetë vjet të veprimtarisë së vet letrare, pasqyron jetën e saj lidhur me çaste vendimtare të historisë gjermane.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Santori (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-4116-2-4
  • Nr. faqe: 448
  • Përmasat e librit: 139 x 205 x 34 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania