Blije këtë produkt
1000 Lekë

Qyteti dhe patologjitë e jetës urbane ( Botuar nga: Toena në 2019 )

Autori:  Gëzim Tushi

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-277-41-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania