Blije këtë produkt
1000 Lekë

Qyteti dhe banesa qytetare shqiptare shek. XV-XIX ( Botuar nga: Dita 2000 në 2009 )

Autori:  Emin Riza

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dita 2000 (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-57-94-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 472
  • Përmasat e librit: 166 x 239 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania