Blije këtë produkt
1000 Lekë

Qytete letre ( Botuar nga: Uegen në 2015 )

Autori:  John Green
Përkthyesi:  Agim Doksani

Mbreslënës, me dialogë inteligjentë dhe me shije. Humori ku do të qeshni me të madhe ndërthuret me hidhërimin e thellë. Proza e Green-it është marramendëse nga zhargoni gazmor dhe intelektual, tek filozofitë komplekse apo vëzhgimet dhe të vërtetat shokuese.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9928-03-232-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 346
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 27 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania