Blije këtë produkt
500 Lekë

Qielli i grisur ( Botuar nga: Botimet Ada në 2017 )

Autori:  DENILU

“Not apo arte marciale? Futboll apo tenis? Çdo sport ka karakteristika të veçanta që duhen marrë në konsideratë. Dy djemtë e mi, Alberto dhe Leonardo nuk i lexojnë librat e mi që i botoj. Unë për fat u "lexoj muskujt" dhe kënaqem pasi babi i tyre Deda në atë moshë merrej me sportin dhe aspak me artin. Sot për mua miket e mia janë biçikleta dhe letërsia. Makinën e braktisa dhe patentën e rinovoj me shpresë se do e kem përsëri një makinë. Biçikleta bëhet "xheloze" dhe në asnjë mënyrë nuk më lejon ta "tradhtoj". Me nderime dhe respekt i juaji Ded Nikoll Luca (Denilu).”-Autori

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-223-81-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 142 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania