Blije këtë produkt
790 Lekë

Qeni shkop ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Tom Watson
Përkthyesi:  Drino Kristo

Po ju njohim me mikun më të mirë të të gjithëve, qenin shkop. Ai do t’ju bëjë për të qeshur... ai do t’ju bëjë për të qarë... por mbi të gjitha, ai do t’ju bëjë të ndieni uri. Ndiqni pas qenin shkop ndërsa ai shkon në kërkimin epik të hamburgerit të përkryer. Lëvdata të merituara për Qenin shkop: “Kjo histori na bëri kaq për të qeshur, sa na doli qumështi nga hundët!”- Xheku, 7 vjeç dhe Fredi, 10 vjeç “Qeni Shkop je shumë gazmor! Po të isha brenda në librin tënd, do të të kisha dhënë një hamburger.”- Nikolla, 10 vjeç

Çmimi: 790 Lekë
Blije këtë produkt
790 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 11 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 190
  • Përmasat e librit: 143 x 207 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania