Blije këtë produkt
1000 Lekë

Qeni - njeri dhe kotelja e vogël ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2021 )

Autori:  Dav Pilkey
Përkthyesi:  Anila Duka

A e kishte gjetur Qeni - njeri ndihmësin Perrr - fekt?

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928004628
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 255
  • Përmasat e librit: 145 x 215 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania