Buy this product
700 Lekë

Pushime në San Trope ( Published by: Dudaj in 2003 )

Author:  Danielle Steel
Translator:  Evis Cerga  

Një miqësi e jashtëzakonshme mes tre çifteve. Muaji i pushimeve të tyre në San Tropez kthehet në një periudhë ndryshimi, kur sekretet e fshehura prej një jete nuk mbahen dot më dhe fillime të reja shfaqen në horizont.

Price: 700 Lekë
Buy this product
700 Lekë

Product Details

  • Publisher: Dudaj (2003)
  • Published in: 2003
  • Language: Albanian
  • ISBN-10: 99927-50-58-8
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 216
  • Book dimensions: 125 x 200 x 13 mm

More About the Author

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

More about the author
All rights reserved. © 2015 Library Albania