Blije këtë produkt
700 Lekë

Pushime në San Trope ( Botuar nga: Dudaj në 2003 )

Autori:  Danielle Steel
Përkthyesi:  Evis Cerga  

Një miqësi e jashtëzakonshme mes tre çifteve. Muaji i pushimeve të tyre në San Tropez kthehet në një periudhë ndryshimi, kur sekretet e fshehura prej një jete nuk mbahen dot më dhe fillime të reja shfaqen në horizont.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2003)
  • Botuar në: 2003
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-50-58-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 125 x 200 x 13 mm

Njihu me Autorin

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania