Blije këtë produkt
1200 monedha

Puna e thellë ( Botuar nga: Botime Pema në 2021 )

Autori:  Cal Newport
Përkthyesi:  Olsa Sejdini

Një nga aftësitë më të vlefshme në ekonominë tonë është duke u berë jashtëzakonisht e rrallë. "Puna e thellë" është aftësia për t'u përqendruar pa u shpërqendruar te një detyrë me kërkesa të larta kognitive. E krijuar nga autori ne blogun e tij të mirënjohur Hilet e studimit, puna e thellë do t'ju bejë më të zotë tek ajo që ju bëni,.do t'ju lejojë të arrini më shumë brenda më pak kohe dhe do t'ju sigurojë ndjesinë e përmbushjes së vërtete që vjen nga zotërimi i një aftësie. Shkurtimisht, puna e thellë është si një superfuqi në ekonominë tonë, që bëhet dita-ditës më konkurruese.

Çmimi: 1200 monedha
Blije këtë produkt
1200 monedha

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2021)
  • Botuar në: 2021
  • ISBN-13: 9789951817202
  • Nr. faqe: 303
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania