Blije këtë produkt
1400 Lekë

Pse s'ma ka thënë njeri më parë? ( Botuar nga: Dukagjini në 2022 )

Autori:  Dr. Julie Smith
Përkthyesi:  Eris Rusi

Mjetet që ndaj në këtë libër mësohen kryesisht, në terapi, por nuk janë aftësi terapeutike - ato janë aftë si jetësore. Mjete që mund të ndihmojnë secilin prej nesh që të lundrojë nëpër kohë të vë shtira dhe të lulëzojë. Kur ne kuptojmë, sadopak, se si punon mendja jonë dhe kemi disa shenja udhëzuese se si të përballemi me emocionet tona në një mënyrë të shëndetshme, ne nuk ndërtojmë vetëm aftësi ripërtëritëse, por mund të përparojmë dhe të rritemi.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dukagjini (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951055673
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 340
  • Përmasat e librit: 132 x 202 x 25 mm

Njihu me Autorin

Dr. Julie Smith -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania