Blije këtë produkt
1000 Lekë

Profecia e Romanovëve ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2015 )

Autori:  Steve Berry
Përkthyesi:  Klodian BriçiLedina Ferhati

Majls Lordi, avokat me origjinë nga Atlanta, specialist i historisë ruse, zotëron papritmas dokumente turbullues për fatin e familjes së carit të fundit: një profeci e çuditshme e Rasputinit, njeriut të afërt të careshës Aleksandra dhe një tekst të shkruar me dorë me autor Leninin në të cilin ky pyet veten nëse të gjithë Romanovët kanë vdekur vërtet në Ekaterinburg.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2015)
  • Botuar në: 2015
  • ISBN-13: 978-9928-00-119-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 408
  • Përmasat e librit: 143 x 205 x 32 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania