Blije këtë produkt
500 Lekë

Principata Shqipëri ( Botuar nga: Kompass në 2017 )

Autori:  Karl Thopia
Përkthyesi:  Lindita Komani

“ Prej ultësirave me këneta të rafshinës së Durrësit u ngritën re të lagështa e të helmatisura që rrëshqasin drejt labirintit të kasolleve dhe rugicëzave të rezidencës . Kështu fryma e helmatisur e politikës europiane kishte helmatisur në mënyre të turpshme vendin dhe Princin e tij”

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Kompass (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9928-4445-0-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 88
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania