Blije këtë produkt
300 Lekë

Princi dhe i varfri ( Botuar nga: Redona në 2001 )

Autori:  Mark Twain
Përkthyesi:  Donika Budo

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2001)
  • Botuar në: 2001
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-9996-7-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 141 x 207 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania