Blije këtë produkt
1000 Lekë

Princesha prej akulli ( Botuar nga: Dudaj në 2012 )

Autori:  Camilla Läcberg
Përkthyesi:  Alina Karaulli

E kthyer në qytetin e lindjes, pas vdekjes së prindërve, shkrimtarja Erika Falk gjen një komunitet në zgrip të tragjedisë. Vdekja e shoqes së saj të fëmijërisë, Aleksës, është vetëm fillimi. Me damarët të prerë dhe trupin të ngrirë në një vaskë akull të ftohtë, duket sikur ajo ka vrarë veten. Ndërkohë, detektivi vendor Patrik Hedstrom, ka dyshimet e veta për çështjen. Vetëm pasi fillojnë të punojnë së bashku, nis të dalë e vërteta mbi një qytet të vogël me një të kaluar thellësisht të turbullt...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-273-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 398
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 30 mm

Njihu me Autorin

Camilla Läcberg -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania