Blije këtë produkt
1000 Lekë

Princesha mbi bizele dhe përralla të tjera ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2017 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Taulant Tafa,Eri Tafa

Në këtë libër do të gjeni këto përralla: Princesha mbi bizele; Zonja Hole; Princesha dhe çanta magjike; Liza në botën e çudirave, Gjerdani i princeshës, Princesha dhe bretku.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 156
  • Përmasat e librit: 236 x 306 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania