Blije këtë produkt
500 Lekë

Princesha e vogël ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2006 )

Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

Ajo do të dukej e çuditshme edhe në fytyrën e një vajze njëmbëdhjetëvjeçare, kurse Sara Kru ishte vetëm shtatë vjeçe. Puna është se Sara nuk ngjante me fëmijët e tjerë. Ajo gjithnjë mendonte dhe ëndërronte për diçka të pazakontë dhe gjithmonë, për sa kohë e mbante mend veten, interesohej për të rriturit dhe jetën e tyre. Asaj i dukej sikur Jetonte në këtë botë prej shumë, shumë vjetësh.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-52-84-X
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 237
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 18 mm

Njihu me Autorin

Frances Hodgson Burnett -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania